O nás

PISCIS InSpiral – název je slovní hříčka několika věcí. Základních prvků posvátné geometrie (Vesica piscis), energie (spirála) a inspirace. Volně by se dal název přeložit jako „ryby ve spirále“, ale skrytých významů je k nalezení několik. Vyslovuje se [ PISKIS in spiral ]. To je tak na úvod a na vysvětlenou proč tak „divný“ a pro někoho nevyslovitelný název.

PISCIS InLAB - Firma zabývající se technologiemi, elektrotechnikou a přírodou

PISCIS AUTONOMITY PROJECTS (obecně PISCIS) - Jsme uskupení malých firem a lidí s velkými cíli, které se malými krůčky propracovává k podstatě. Snažíme se postupně plnit původní koncept a záměr, který jsme si již před lety dali jako jeden z hlavních cílů.

V současnosti se zabýváme převážně IT TECHNOLOGIEMI a poskytováním služeb v oblasti IT, ELEKTROTECHNIKOU - provádíme elektroinstalační práce, inteligentní řízení elektroinstalací a zařízení [SMART HOME], VYTÁPĚNÍM VYSOUŠENÍM pomocí "infra folií", počítačovou GRAFIKOU, provozujeme FOTOATELIÉR Lenna Barrie, Výrobou a prodejem módy. A v neposlední řadě vývojem a výzkumem těchto oborů a našich projektů.

Například plánujeme rozšíření výroby látek z konopí a následnou výrobu oblečení a doplňků z nich, v technice zkoumáme uplatnění technologií v malém autonomním zemědělství.

Naše myšlenka je vytvořit zázemí pro tvůrčí činnost, příjemné a férové prostředí pro kreativní lidi a využít náš a jejich potenciál ke zlepšení podmínek pro život lidí i zvářat. Cílem je také dokázat a ukázat běžnému člověku, že "není vše nalajnované a lze věci měnit a dělat jinak" Jak uspějeme ukáže čas.

"MYSLI GLOBÁLNĚ, JEDNEJ LOKÁLNĚ"

Nabízíme podílet se na zajímavých projektech nebo akcích, které v budoucnu chceme a budeme podnikat či již podnikáme.
Třeba se zapojíte někdy i vy a umožníte sobě i ostatním, získat zkušenosti, poznat zapomenuté, něco si vydělat a pokud možno se u toho i bavit